• BIST 107.211
  • Altın 173,329
  • Dolar 4,0678
  • Euro 4,9559
  • Ankara 26 °C
  • İstanbul 25 °C
  • Bursa 28 °C
  • Antalya 31 °C
  • İzmir 27 °C

2011/2 KPSS sonuçlarına ilişkin duyuru

2011/2 KPSS sonuçlarına ilişkin duyuru
Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı'nca 2011/2 KPSS sonuçlarına ilişkin duyuru yayımlanmıştır.

Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı'nca 2011/2 KPSS sonuçlarına ilişkin duyuru yayımlanmıştır;

SOSYAL GÜVENLİK KURUMU BAŞKANLIĞINDAN

2011/2 KPSS SONUÇLARINA İLİŞKİN DUYURU

 

A- GENEL VE ÖZEL ŞARTLAR

 

Kurumumuz hizmetlerinin aksamadan yürütülebilmesi için merkez teşkilatımızda boş bulunan 5 adet memur ve 15 adet Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni olmak üzere toplam 20 adet kadroya, taşra teşkilatımızda ise 90 adet memur kadrosuna atama yapılabilmesi için boş kadroları gösterir kadro cetvelleri 28/09/2011 tarihli ve 18381348 sayılı yazımız ile Devlet Personel Başkanlığına gönderilmiş olup, ÖSYM tarafından 02/12/2011 tarihinde KPSS 2011/2 yerleştirme sonuçları ilan edilmiştir.

 

Kamu Görevlerine İlk Defa Atanacaklar İçin Yapılacak Sınavlar Hakkında Genel Yönetmelik hükümleri çerçevesinde, Kurumumuz taşra teşkilatına KPSS 2011-2 yerleştirme sonuçlarına göre yerleştirilmeleri uygun görülen adaylardan istenilen belgeler;

 

1- Mezuniyet belgesinin aslı veya noter tasdikli örneği. (aslı gösterilmek kaydıyla Kurumca da tasdik edilmiş sureti kabul edilir.) Yurtdışından mezun olanlar için Yüksek Öğretim Kurulundan alacağı Diploma Denklik Belgesi gereklidir

 

2- 2 adet vesikalık fotoğraf. (4,5 x 6 cm son altı ay içerisinde çekilmiş olacak)

 

3- Doğuştan veya sonradan herhangi bir nedenle bedensel, zihinsel, ruhsal, duyusal ve sosyal yetenekleri bakımından özür durumuna göre tüm vücut fonksiyon kaybı oranının yüzde kırk ve üzerinde özürlü olmadığına dair beyanı. (Örnek-1)

 

4- Askerlik durum beyanı. (Örnek-2) (Askerlik yapmış ise terhis belgesi). Müracaat tarihi itibariyle halen askerlik görevini yapanların asker dönüşü atamaları yapılacaktır. Ancak askerde olduklarını beyan etmeleri gerekmektedir.

 

5- Mal bildirim formu. (El yazısı ile eksiksiz olarak doldurulmuş, imzalı ve kapalı zarf içinde) (Örnek-3)

 

6- Kimlik Fotokopisi

 

7- Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni kadrosuna atanabilmek için Milli Eğitim Bakanlığınca onaylı bilgisayar sertifikası veya bitirdiği okul itibarıyla verilen ders müfredatında bilgisayarla ilgili ders aldığına dair belge ya da kamu kurum ve kuruluşlarınca düzenlenen aynı mahiyetteki kursta başarılı olduğuna dair belge.

 

B- ATAMAYA ESAS BELGELERİN TESLİM YERİ

 

Adayların iş talep formu ile atamaya esas belgeleri 16/12/2011 tarihi mesai sonuna kadar Ziyabey Cad. No:6 06520 Balgat/ANKARA adresinde bulunan Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı 115 nolu odaya elden veya posta ile (postadaki gecikmeler kabul edilmeyecektir.) teslim etmeleri gerekmektedir.

 

Bu müracaatlarla ilgili olarak tüm duyurular www.sgk.gov.tr internet adresinden yayımlanmak suretiyle ilan edilecek olup, ilgililere bu durum tebliğ edilmiş sayılacaktır.

 

C- YERLEŞTİRME İŞLEMLERİNİN DEĞERLENDİRİLMESİ

 

Gerçeğe aykırı beyanda bulunduğu tespit edilenlerin yerleştirilmeleri geçersiz sayılarak atamaları yapılmaz, atamaları yapılmış olsa dahi iptal edilir. Bu kişiler hiçbir hak talep edemezler ve haklarında, Türk Ceza Kanununun ilgili hükümleri uygulanmak üzere, Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulunulur.

İlanen duyurulur.

Duyurunun aslı ve ekler için tıklayınız

Kaynak: Haber Kaynağı
Bu haber toplam 2322 defa okunmuştur
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
Tüm Hakları Saklıdır © 2006 Sağlık Aktüel | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : (0216) 606 17 18 | Faks : (0216) 606 17 19 | Haber Yazılımı: CM Bilişim