• BIST 117.651
  • Altın 167,415
  • Dolar 3,9258
  • Euro 4,8136
  • Ankara 4 °C
  • İstanbul 8 °C
  • Bursa 12 °C
  • Antalya 11 °C
  • İzmir 10 °C

Sosyal Güvenlik Kurumu KPSS 2012/2 sonuçlarına ilişkin duyuru

Sosyal Güvenlik Kurumu KPSS 2012/2 sonuçlarına ilişkin duyuru
Sosyal Güvenlik Kurumu İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı tarafından Sosyal Güvenlik Kurumu KPSS 2012/2 sonuçlarına ilişkin duyuru yayımlanmıştır.

Sosyal Güvenlik Kurumu İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı tarafından Sosyal Güvenlik Kurumu KPSS 2012/2 sonuçlarına ilişkin duyuru yayımlanmıştır;

 

T.C.

SOSYAL GÜVENLİK KURUMU BAŞKANLIĞI

İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı

 

 

04.12.2012

 

 

KPSS 2012/2 SONUÇLARINA İLİŞKİN DUYURU

 

 

KPSS 2012/2 sonuçlarına ilişkin duyuru ektedir. Evrakların son teslim tarihi 18/12/2012 tarihi mesai sonudur.

 

İlgililere önemle duyurulur.

 

EKLER:

1- Duyuru

2- İş talep formu

3- Sağlık beyanı

4- Askerlik durum beyanı

5- Mal bildirimi formu

6- İcra Memurları için sağlık durumu beyanı

 

 

SOSYAL GÜVENLİK KURUMU BAŞKANLIĞI

İnsan Kaynakları Daire Başkanlığından

 

KPSS 2012/2 SONUÇLARINA İLİŞKİN DUYURU

 

A-   GENEL VE ÖZEL ŞARTLAR

 

Kurumumuz hizmetlerinin aksamadan yürütülebilmesi için merkez ve taşra teşkilatımızda boş kadroları gösterir kadro cetvelleri Devlet Personel Başkanlığına gönderilmiş olup, ÖSYM tarafından 30/11/2012 tarihinde KPSS 2012/2 yerleştirme sonuçları ilan edilmiştir.

 

Kamu Görevlerine İlk Defa Atanacaklar İçin Yapılacak Sınavlar Hakkında Genel Yönetmelik hükümleri çerçevesinde, Kurumumuz merkez ve taşra teşkilatına KPSS 2012/2 yerleştirme sonuçlarına göre yerleştirilmeleri uygun görülen adaylardan istenilen belgeler;

 

1- İş talep formu ( Eksiksiz olarak doldurulup ekleri eklenecektir.)

 

2- Mezuniyet belgesinin aslı veya noter tasdikli örneği. (aslı gösterilmek kaydıyla Kurumumuzca tasdik edilmiş sureti kabul edilir.) Yurtdışından mezun olanlar için Yüksek Öğretim Kurulundan alacağı Diploma Denklik Belgesi gereklidir. (Ortaokul ve/veya lisede hazırlık okumuş ise, ya da yüksek lisans/doktora yapılmış ise belgesi)

 

3- 2 adet vesikalık fotoğraf. (4,5 x 6 cm son altı ay içerisinde çekilmiş olacak)

 

4- Doğuştan veya sonradan herhangi bir nedenle bedensel, zihinsel, ruhsal, duyusal ve sosyal yetenekleri bakımından özür durumuna göre tüm vücut fonksiyon kaybı oranının yüzde kırk ve üzerinde özürlü olmadığına dair beyanı. (Örnek-1)

 

5- Askerlik durum beyanı. (Örnek-2) (Askerlik yapmış ise terhis belgesi) Müracaat tarihi itibarıyla halen askerlik görevini yapanların asker dönüşü atamaları yapılacaktır. Ancak bunların askerde olduklarını beyan etmeleri ve asker dönüşü terhis belgesi ile Kuruma başvurmaları gerekmektedir.

 

6- Mal bildirim formu. (El yazısı ile eksiksiz olarak doldurulmuş, imzalı ve kapalı zarf içinde) (Örnek-3)

 

7- İcra Memuru kadrosuna atanacaklardan, görev yapabilmesine sağlık yönünden engel bir durum bulunmadığına ilişkin yazılı beyanı (Örnek-4)

 

8- Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni kadrosuna atanabilmek için Milli Eğitim Bakanlığınca onaylı bilgisayar işletmenliği sertifikası veya bitirdiği okul itibarıyla verilen ders müfredatında bilgisayarla ilgili ders aldığına dair belge ya da kamu kurum ve kuruluşlarınca düzenlenen aynı mahiyetteki kursta başarılı olduğuna dair belge.

 

9- KPSS 2012/2 Sınav Sonuç Belgesi.

 

B- BELGELERİN TESLİMİ VE DEĞERLENDİRİLMESİ

 

1- Adayların iş talep formu ile atamaya esas belgeleri 18/12/2012 Salı mesai sonuna kadar Ziyabey Cad. No:6 06520 Balgat/ANKARA adresinde bulunan Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı 5. kat 524 nolu odaya elden veya posta ile (postadaki gecikmeler kabul edilmeyecektir.) teslim etmeleri gerekmektedir.

 

2- Gerçeğe aykırı beyanda bulunduğu tespit edilenlerin yerleştirilmeleri geçersiz sayılarak atamaları yapılmaz, atamaları yapılmış olsa dahi iptal edilir. Bu kişiler hiçbir hak talep edemezler ve haklarında, Türk Ceza Kanununun ilgili hükümleri uygulanmak üzere, Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulunulur.

 

3- Bu müracaatlarla ilgili olarak tüm duyurular www.sgk.gov.tr internet adresinden yayımlanmak suretiyle ilan edilecek olup, ilgililere bu durum tebliğ edilmiş sayılacaktır.

 

İlanen duyurulur.

 

Duyurunun aslı ve ekleri için tıklayınız

Kaynak: Haber Kaynağı
Bu haber toplam 2562 defa okunmuştur
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
Tüm Hakları Saklıdır © 2006 Sağlık Aktüel | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : (0216) 606 17 18 | Faks : (0216) 606 17 19 | Haber Yazılımı: CM Bilişim