• BIST 110.932
  • Altın 175,132
  • Dolar 4,0581
  • Euro 4,9812
  • Ankara 5 °C
  • İstanbul 12 °C
  • Bursa 12 °C
  • Antalya 19 °C
  • İzmir 14 °C

Karadeniz Teknik Üniversitesi 13 sözleşmeli sağlık personeli alımı yapacak (DPB)

Karadeniz Teknik Üniversitesi 13 sözleşmeli sağlık personeli alımı yapacak (DPB)
Karadeniz Teknik Üniversitesi Sözleşmeli Sağlık Personeli alım ilanı Devlet Personel Başkanlığı web sitesinde yayımlandı.

KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN 4/B SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIM İLANI

Üniversitemiz Farabi Hastanesi Başhekimliğinde, 657 Sayılı Kanunun 4/B maddesi, 06.06.1978 tarihli ve 7/15454 sayılı Bakanlar Kurulu Karan ile yürürlüğe konulan esaslar ile ek ve değişikliklerine göre istihdam edilmek üzere, aşağıdaki belirtilen unvanlarda, yazılı veya sözlü sınav yapılmaksızın "Lisans" 2016 KPSS (B) grubu sınavı ile (KPSSP3) puan türü, "Ortaöğretim/Önlisans" 2014 KPSS (B) grubu sınavı ile (KPSSP94) puan türü esas alınarak sıralama ile alım yapılacaktır.

 

BİRİMİ

UNVANI

ADEDİ

ARANAN NİTELİKLER

Farabi Hastanesi Başhekimliği

Hemşire

11

Sağlık Yüksekokulu Hemşirelik Bölümü Lisans mezunu olmak, herhangi bir sağlık kuruluşunda en az 6 (altı) ay Hemşire olarak görev yapmış olmak ve belgelendirmek. (Alınacak olan bu belgede en az 6 (altı) aylık sürenin gösterilmesi, belgenin kurum yetkilisi tarafından yasal imza kurallarına uygun olarak imzalanması, hemşire olarak çalıştığının açıkça belirtilmiş olması gerekmektedir.)

Farabi Hastanesi Başhekimliği

Sağlık Teknikeri

2

Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Radyoloji Bölümü mezunu olmak ve herhangi bir sağlık kuruluşunda en az 6 (altı) ay Radyoloji departmanında görev yapmış olmak ve belgelendirmek. (Alınacak olan bu belgede en az 6 (altı) aylık sürenin gösterilmesi, belgenin kurum yetkilisi tarafından yasal imza kurallarına uygun olarak imzalanması, Radyoloji Teknikeri olarak çalıştığının açıkça belirtilmiş olması gerekmektedir.)

 

1. Başvuracak adaylar 657 sayılı kanunun 48.maddesinde belirtilen şartlara haiz bulunmalıdır.

2. Adaylar mezuniyetine göre 2016 KPSS Lisans (B) grubu ve 2014 KPSS Ortaöğretim/ Önlisans (B) grubu sınavına girmiş bulunmalıdır.

3. Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmaları gerekmektedir."

4. Müracaatların ilanın gazetede yayımlandığı günü izleyen 15 gün içinde mesai saati bitimine kadar Üniversitemiz Personel Dairesi Başkanlığının http://www.ktu.edu.tr/personel-tumduyuru web adresinden temin edilecek örnek başvuru dilekçesi ve istenilen belgeler ile birlikte Personel Dairesi Başkanlığına elden yapılması gerekmektedir. Posta ile yapılan müracaatlar kesinlikle kabul edilmeyecektir.

5. Sonuçlar ilgili KPSS Puan türü sıralaması dikkate alınarak başvuru bitim tarihini takip eden 15 gün içerisinde http://www.ktu.edu.tr/personel-tumduyuru adresinde yayınlanacaktır.

6. 4-B Sözleşmeli personel olarak çalışmakta iken istifaen görevinden ayrılarak sözleşmesi feshedilenler; fesih tarihinden itibaren 1 (bir) yıl süre geçmeden başvuruda bulunamazlar.

7. Başvuru alımları 26.09.2016 tarihinden itibaren başlayıp 10.10.2016 tarihi mesai saati bitimine ( Saat 17.00) kadar devam edecektir. Bu tarihinden itibaren yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir.

BAŞVURU İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR

1. Diplomanın / Mezuniyet belgesinin aslı veya son 6 ay içerisinde noterden onaylanmış sureti (Diploma/ Mezuniyet belgesinin aslı veya noter onaylı suretin aslı mutlaka tarafımızdan görülecek ve fotokopisi alınacaktır. Bu belgeleri getirmeyenlerin başvurusu kesinlikle kabul edilmeyecektir)

2. Başvuru koşulunda istenen KPSS Sonuç Belgesi. ( Hemşirelik Lisans için 2016, Sağlık Teknikerliği için 2014 KPSS Sonuç belgesi"

3. Personel Dairesi Başkanlığının http://www.ktu.edu.tr/personel-tumduyuru web adresinden temin edilecek başvuru dilekçesi.

4. Nütus cüzdanı fotokopisi.

5. Son 6 ay içerisinde çekilmişi Adet vesikalık fotoğraf (Dilekçeye eklenecektir).

6. Adaylar aranan nitelikler bölümünde istenilen tecrübeye ait çalışma belgesini getirmek zorundadırlar.( Bu sürelerin SGK Hizmet Dökümünde karşılığı bulunmak zorunluluğu vardır.)

7. SGK hizmet dökümü ( E-Devletten barkodlu veya ilgili SGK şubesinden temin edilebilir.)

8. Erkek adaylar için askerlik durum belgesi ( E-Devlet veya Askerlik şubesinden temin edilebilir.)

Not: Gerçeğe aykırı belge verdiği veya beyanda bulunduğu tespit edilenlerin atamaları yapılmaz, atamaları yapılmış ise iptal edilir ve idare tarafından kendilerine bir bedel ödenmiş ise bu bedel faiziyle birlikte tazmin edilir. KPSS (B) gurubu puan sıralamasıyla atanmaya hak kazanan adayların sonuç belgesi ÖSYM kayıtları ile kontrol edilecektir. Yanlış beyanda bulunanların başvuruları geçersiz sayılacaktır.

Sağlık Aktüel - www.saglikaktuel.com

saglikaktuellogo-001.png

YASAL UYARI: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Sağlık Aktüel’e (www.saglikaktuel.com) aittir.  www.saglikaktuel.com biçiminde aktif bağlantı kurulabilir, açık kaynak gösterilmek kaydıyla içerik kullanılabilir. Açık kaynak göstermeden yapılan alıntılar için yasal işlem uygulanacaktır.

Kaynak: Haber Kaynağı
Bu haber toplam 5309 defa okunmuştur
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
Tüm Hakları Saklıdır © 2006 Sağlık Aktüel | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : (0216) 606 17 18 | Faks : (0216) 606 17 19 | Haber Yazılımı: CM Bilişim