• BIST 9814.19
  • Altın 2494.399
  • Dolar 32.3553
  • Euro 34.4531
  • Ankara 16 °C
  • İstanbul 22 °C
  • Bursa 23 °C
  • Antalya 21 °C
  • İzmir 28 °C

Hakkımızda

SAĞLIK AKTÜEL HAKKINDA;

2006 yılında kurulan, Sağlık Aktüel sitesinin ziyaretçi profilini özel ve kamu sağlık sektörü çalışanları, yöneticileri, doktorlar, devlet hastanesi ve üniversite hastanesi çalışan ve yöneticileri, eczaneler, ilaç firmaları, optisyenler, medikal firmalar ve sağlıkla ilgili haberleri araştıran ve ilgilenen ziyaretçiler oluşturmaktadır.

Sağlık Aktüel sitesinin kayıtlı 20 bininin üzerinde sağlık sektöründe görev yapan üyesi bulunmaktadır. Ayrıca Facebook, Twitter, Linkedin gibi sosyal paylaşım sitelerinde de 100 bin civarında takipçisi bulunmaktadır. Bu sitelerde Sağlık Aktüel'in sayfaları bulunmakta, haberlerimiz sosyal medya hesaplarımızda paylaşılmaktadır.

Sağlık Aktüel, Türk Eczacılar Birliği’nin düzenlemiş olduğu ‘TEB Basın Ödülleri’ için yapılan oylamada, 25 bin eczacı ve halkın oylarıyla ‘2012’nin En İyi Sağlık Web Sitesi’ seçilmiş, Sağlık Bilişimi Derneği’nin düzenlediği 3. Altın Steteskop Ödül Töreni’nde ‘En İyi Sağlık Web Sitesi Ödülü’ne layık görülmüştür.

Kurumlarının yayımlamış olduğu (Sağlık Bakanlığı ve Bağlı Kuruluşları, SGK, Maliye Bakanlığı, Resmi Gazete, Kamu İhale Kurumu, Sendikalar, Odalar, Dernekler, Ajanslar gibi) mevzuatlar, duyurular, haberler takip edilmekte, mevzuat değişiklikleri ve birleştirilmiş/güncel halleri sektöre servis edilmektedir.

Kamu kurumların haberleri, kurum genel müdürlükleri bazında da takip edilerek Sağlık Aktüel üzerinde ayrı indekslenmektedir. Örneğin, Sağlık Bakanlığı’nın alt kurumlarından olan Kamu Hastaneleri Genel Müdürlüğü haber ve mevzuatı, kamu hastaneleri çalışanlarına, Halk Sağlığı Genel Müdürlüğü haber ve mevzuatı Aile Hekimlerine, Sağlık Hizmetler Genel Müdürlüğü yazıları kamu ve özel hastanelerin dikkatine servis edilmektedir. Bu kategorilere site üzerinde ayrı yer verilmektedir.

Yine Sağlık Bakanlığı, SGK ve diğer takip edilmesi gereken kurum mevzuatı anlık takip edilerek, kamu, özel ve üniversite hastanelerine anlık bildirimler yapılmaktadır. Kurumsal üyelerimize bilgilendirmeler e-mail ve SMS yoluyla gönderilmektedir.

Sağlık Aktüel tecrübelerini sağlık kurumlarına daha faydalı kullanabilmek için danışmanlık faaliyetlerine de başlayarak, sağlık kurumlarının kadro temini, becayiş ve devir işlemleri, sağlık kurumlarının devir ve ruhsat satış işlemlerini yapmaya, İşkur onaylı olarak sağlık kurumlarının ihtiyacı olan hekimlerle görüşmeler sağlayarak hekim açıklarını kapatmaya yönelik hizmetler vermektedir.

Sağlıklı Yaşam, Uzman Görüşü, Formunu Koru gibi kategorilerle ve sosyal sitelerde yaptığımız paylaşımlarla, sadece Sağlık sektörü profesyonellerine değil, sektörün hedef kitlesi olan kişilere de haber sunuyoruz.

İlginiz için teşekkür eder, saygılarımızı sunarız.

EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
Tüm Hakları Saklıdır © 2006 Sağlık Aktüel | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : (0216) 606 17 18 - (0224) 334 1 335 | Faks : (0216) 606 17 19 | Haber Yazılımı: CM Bilişim