• BIST 110.932
  • Altın 175,230
  • Dolar 4,0581
  • Euro 4,9812
  • Ankara 7 °C
  • İstanbul 13 °C
  • Bursa 11 °C
  • Antalya 13 °C
  • İzmir 13 °C

Sağlık Bakanlığı çalıştay hizmet alımı ihalesi

Sağlık Bakanlığı çalıştay hizmet alımı ihalesi
Uzmanlık Eğitimi Müfredatları Ve Standartları Değerlendirme ve Revizyon Çalıştayı organizasyonuna ilişkin hizmet alımı ihale daveti Resmi Gazete'de yayımlandı.

İHALEYE DAVET

Sağlık Bakanlığı, Proje Yönetim Destek Biriminden:

Sağlık Sektörünün Yeniden Yapılandırılmasına Destek Projesi

Kredi No: 7717-TU

UZMANLIK EĞİTİMİ MÜFREDATLARI VE STANDARTLARI DEĞERLENDİRME VE REVİZYON ÇALIŞTAYI ORGANİZASYONUNA İLİŞKİN HİZMET ALIMI

1. Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti, Uluslararası Kalkınma Bankası’ndan (IBRD), Sağlık Sektörünün Yeniden Yapılandırılmasına Destek Projesi’nin finansmanında kullanılmak üzere bir ikraz sağlamıştır. Söz konusu ikrazın bir bölümünün SSYYDP/SHGM/2015/SERVICES/NCB/01 referans numaralı “Uzmanlık Eğitimi Müfredatları ve Standartları Değerlendirme ve Revizyon Çalıştayı” Organizasyonuna İlişkin Hizmet Alımı” ihalesi sözleşmesi uyarınca uygun görülen ödemelerde kullanılması öngörülmüştür.

Bu ihale, Dünya Bankası Satın Alma yöntem ve kılavuzlarına göre Ulusal Rekabete Açık İhale (NCB) seklinde yapılacaktır.

Bu doğrultuda, T.C. Sağlık Bakanlığı, Proje Yönetim Destek Birimi  (İdare/İşveren) uygun teklif sahiplerini, 04 – 05 Mart 2015 tarihlerinde Antalya ili Belek bölgesi sınırları içerisinde gerçekleştirilecek “Uzmanlık Eğitimi Müfredatları ve Standartları Değerlendirme ve Revizyon Çalıştayı’’ organizasyon (ihtiyaç duyulan ulaşım, salon, yemek, konaklama ve diğer bağlantılı hizmetler) işlerini kapsayacak şekilde hazırladıkları imzalı tekliflerini kapalı zarf içinde sunmak üzere davet etmektedir.

2. Teklif sahiplerinin bu ihale paketi içindeki bütün kalemler için teklif vermeleri gerekmektedir. Teklifler paket içindeki tüm kalemleri kapsayacak şekilde değerlendirilecek ve ihale, teknik şartnamedeki koşulları karşılayan, paketteki tüm kalemlerin değerlendirildiği en düşük toplam maliyeti teklif eden ve yeterlilik şartlarını karşılayan teklif sahibine verilecektir.

3. Bu işle ilgili belirlenen asgari yeterlilik şartları aşağıda belirtilmiş olup, teklif sahiplerinin bu şartların tamamını sağlamaları gerekmektedir:

3.1. Benzeri tür işlerde ana yüklenici olarak tecrübesi olması gerekmektedir. Teklif Sahibinin son 5 (beş) yıl (2010, 2011, 2012, 2013, 2014) içinde, işin yapıldığı kurum ve kuruluştan alınan “İş Bitirme Belgeleri” ile tevsik edilmek koşuluyla bu ihale konusu işlerle benzer mahiyette olmak üzere en fazla iki sözleşme kapsamında toplamda 500 kişiden az olmamak üzere ihale konusu iş veya benzer işlere ilişkin hizmet işini ana yüklenici olarak gerçekleştirmiş olmak Son teklif verme tarihine kadar alınan iş bitirme belgeleri de değerlendirmeye alınacaktır. İş durum belgeleri geçerli sayılmayacaktır.

3.2. Teklif sahibinin son üç (3) yıllık ortalama cirosunun (2012-2013-2014) minimum 500.000,00TL eşdegeri olması gerekmektedir. (Ciro, Bilanço ve Gelir Tablosu ile belgelendirilecek olup, belgeler YMM veya vergi dairesi onaylı olacaktır). 2015 yılı cirosu 2014 yılına dahil edilecektir.

3.3. Teklif sahibi ya da ortak girişimin pilot ortağı adına tescil edilmiş ve asgari 3 yıllık A Sınıfı Turizm Belgesi ve Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TURSAB) Belgesine sahibi olmak.

3.4. Ortak girişim olarak başvurulması halinde ortak girişim beyannamesi ve istenen diğer belgeler sağlanacaktır. Ancak, bir ortak girişimin yeterli görülebilmesi için (i) pilot ortağın madde 3.1 de bahsedilen 2 sözleşmeden katılımcı sayısı fazla olan hizmet işini bitirmiş olması; (ii) ortaklardan her birinin 3.2 maddesindeki asgari kriterin en az %25'ini, pilot (sorumlu) ortağın ise bu kriterin en az %50'sini karşılaması; (iii) pilot (sorumlu) ortağın madde 3.3 deki hususu karşılaması gerekmektedir. Ancak girişim ortaklarının toplamda mutlaka %100 değerine ulaşması gerekmektedir.

4. Teklif Sahiplerinin ayrıca aşağıda istenilen bilgi ve belgeleri sunmalari gerekmektedir:

4.1. Tebligat adresi, Ticaret ve/veya Sanayi Odası Belgesi, İmza Sirküleri (noter tasdikli), vekâleten ihaleye katılınılıyor ise teklifi imzalayan kişi veya kişilerin noter tasdikli vekâletnameleri ve imza sirkülerini sağlamak.

4.2. Teklif sahibinin içinde yer aldığı, mevcut ya da son üç yıl içerisinde açılan davalar ve tamamlanamayan sözleşmeler ile ilgili taraflar ve anlaşmazlığa konu olan miktar gibi hususlardaki bilgileri sunmak.

4.3. Teklif edilen tesisin broşürleri, turizm işletme/deneme işletme belgesi, teklif sahibi adına düzenlenmiş, otel yetkilisince imzalı, toplantı tarihi için rezervasyonlarının bulunduğunu belirten belge, teklif edilen tesisin, teknik şartnamede istenilen özellikleri karşıladığını belirten taahhütname (Belgede; toplantı ve diğer salonların m2 si, tavan yüksekliği, salonların muhtelif düzenlerde kişi kapasitesi, tesisteki oda sayısı ve tipleri yer alacaktır.) teklifle birlikte sunulacaktır.

5. İlgilenen muhtemel teklif sahipleri, İdarenin aşağıdaki adresinden daha fazla bilgi edinebilir ya da ihale belgelerini bu adreste inceleyebilirler:

T.C. Sağlık Bakanlığı

Proje Yönetimi Destek Birimi

Çankırı Caddesi No: 57 Kat 6 Satınalma Koordinatörlüğü Ulus/ANKARA

Tel   : +90 312 585 4100 – 585 4101

Faks : +90 312 324 10 28

6. İlgilenen muhtemel teklif sahipleri yukarıdaki adrese, irtibat bilgilerini içeren yazılı bir dilekçeyle başvuruda bulunarak, 50.-TL (Elli Türk Lirası) tutarındaki ihale doküman bedelini, - ihale referans no: SSYYDP/SHGM/2015/SERVICES/NCB/01 - açıklamasıyla birlikte, T.C. Sağlık Bakanlığı Merkez Saymanlık Müdürlüğünün  T.C. Merkez Bankası A.Ş. Ankara Şubesi (Ankara) nezdindeki TR420000100100000350121014 numaralı IBAN hesabına banka havalesi/EFT ile ödeyip, ihale belgelerini İdarenin yukarıdaki adresinden alabilirler. Ödenen doküman bedeli hiçbir nedenle iade edilmeyecektir.

7. Teklifler, 15.000,00TL (On Beş Bin Türk Lirası) tutarında bir geçici teminatla birlikte İdarenin yukarıda Madde 5’de verilen adresine 20 Şubat 2015 Cuma günü saat (yerel saat) 10:00’a kadar teslim edilecektir. Geç gelen teklifler reddedilecek ve açılmadan teklif sahibine iade edilecektir.

Teklifler 20 Şubat 2015 Cuma günü saat 10:05’te T.C. Sağlık Bakanlığı, Proje Yönetimi Destek Birimi Çankırı Caddesi No: 57 Ulus/ANKARA adresinde 4. Kat Toplantı Salonunda teklif sahiplerinin temsilcilerinden hazır bulunanların huzurunda açılacaktır.

391/1-1

Kaynak: Haber Kaynağı
Bu haber toplam 2992 defa okunmuştur
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
Tüm Hakları Saklıdır © 2006 Sağlık Aktüel | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : (0216) 606 17 18 | Faks : (0216) 606 17 19 | Haber Yazılımı: CM Bilişim